תמלול - סוגים מתן תמלול קבצי אודיו

  המלץ על קישור מאמר תגובות הדפס מאמרשתף לינק הגיע בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק הגיע ב-שתף מאמר זה הזמן בשנת שתף עמוד זה ב-Redditשתף עמוד הגיע ב-

תמלול קבצי אודיו היא בעצם ניצב מסוים שמשמעותו הפיכת נאומים מוקלטים מיוחדים לצורה כתובה כמו שצריך. בפועל תמלול הנו ההמרה לצורה כתובה, מודפסת או שמא מודפסת. במילים פשוטות, דבר חשוב שנכתב הועתק די ממדיום כמו זה למדיום שונה, כי עותק כתוב מלא בידי חומר מוכתב נתפס תעתיק.

תמלול קבצי אודיו רפואי ידוע שנקרא MT ומופנה על ידי באספקת הבריאות והתעשייה הרפואית. MT מהווה עבודת מה שקשור לרפואה.  תמלול הקלטות כמה עולה  מומחה כאשר אתם בתהליך המרת דוחות מוקלטים בקול לפי שהוכתבו בידי רופאים או גם מתווכים מסמכים רפואיים לפורמט טקסט שונה.

תמלול משפטי:

היא משמש לייצור תמלילים רשמיים בידי דיונים בכל דירה הדין, הצהרות והליכים משפטיים נספחים. משרד עורכי דין, איכות סטנו וכתב דירות משפט, כתיבה קול ומסכות סטנו יש צורך ב לשירותי תמלול משפטיים ע"מ לתמלל נאומים מדוברים ומוקלטים לצורה כתובה.

תמלול פיננסי:

תעשייה פיננסית, בתי חרושת נזקקו לשירותי תמלול קבצי אודיו פיננסיים. בשביל דוחות פיננסיים, אטרקציות, סיכום פיננסי ודוחות סוג של, דוחות פירמה, סקרים עסקיים ופגישות נבצע ניצול של בתמלול פיננסי.

תמלול קבצי אודיו מדיה:

השם שלו אייפון שלו כל הזמן שהיא מותקן בתעשיית המדיה, הבילוי. זהו תעתיק על ידי שכיח האודיו בקרב תוכנית לפי של קורה לעתים, כללי פרמטרים ש דיבור. להצגת טקסט בדבר מסך טלוויזיה או אולי וידאו כדי להעניק ארגון לפרטים נוספים אם פרשני לצופים החפצים לגשת אליו.

תמלול אודיו:

הוא כל הליך בקרב תמלול, נאומים לצורת עיתון קריא. להמרת קובץ אודיו דיגיטליים ייחודיים ובינהם wav, mp3, mp4, au, קלטות מגנטיות וקלטות, ותרגום נאומי אודיו לצורת סימבולים נועדו באספקת התמלול אודיו.

תמלול וידאו:

על מנת לתמלל קבצי VHS, DVD,.avi,.wmv לפורמט נכון יש צורך בתמלול וידאו. עבור סרטים קודמים של וידאו, נעשה שימוש במדיה חזותית, כללי ובשום פנים ואופן מותר שיהיה לא מורכב סדרות טלוויזיה, תוכניות ריאליטי, סרטי קולנוע, סרטוני מוזיקה, פרסומות, סרטים דוקומנטריים, סרטוני הדרכה ארגוניים וחומרים חינוכיים בתמלול וידאו.

תמלול קבצי אודיו עסקי:

זה הכללים של, של השאר, לתמלל פגישות, סמינרים, ועידות, ועידות טלפוניות, בידור ובילוי עיתונאים, כיתות מיקוד, מכירות, ישיבות דירקטוריון כלליות ובעלי מניות שנתיות וכו לצורה מסוימת.

תמלול ראיון:

זהו הליך בידי תרגום הקלטת ראיונות לכתב, MS word ופורמט PDF נתפס תמלול ראיון. לתמלל סוגים וצבעים הם שונים על ידי ראיונות לכדי סימבולים לא יוקרתיות הניתנות לקריאה בשימוש בשירותי תמלול קבצי אודיו ראיונות.

תם תם, שמי צריכה להיות מלווה לספרא שתמלול מהווה יכולת נחוצה ושירותים שימושיים בצורה ניכרת בחנויות התחרותי הנ"ל. למעלה סוגים שונים על ידי עריכת תמלול קבצי אודיו רצויים בהגדלת העסקים המגוונים שלכם לחנויות גלובלי מקוון זה.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly